WEDIMA.IR - AN OVERVIEW

wedima.ir - An Overview

wedima.ir - An Overview

Blog Article

شاید می پرسید که چرا باید وقت خود را برای این موضوع بگذارید و اصول را به صورت پایه ای یاد بگیرید؟

بررسی ها و آمار ها به ما این مورد را نشان میدهند که داشتن فایل صوتی یا همان پادکست و فایل های ویدیویی نسبت به سایت هایی که از تصویر و متن استفاده میکنند جایگاه بهتری را در نتایج گوگل کسب خواهند کرد ؛ پس اگر محصولی را در سایت خود دارید یا اینکه میخواهید صفحه خود را در نتایج بهبود ببخشیدحتما از فایلهای ویدیویی یا صوتی استفاده کنید.

با خط فاصله عبارات کلیدی را در عنوان جدا نکنید (مثلاً سئو داخلی – تکنیک های انجام سئو داخلی)

برای قیمت گذاری یک پروژه سئو با کمک ابزارها، فنون و … لازم است که ابتدا میزان ارزش کلمه کلیدی، میزان جستجو، میزان رقابت و … به صورت کامل بررسی شود.

فرآیندهای اجرایی هرچقدر که توسط شما یا تیم مجموعه شما بهتر انجام شود، در نهایت رتبه های بالاتری در جنگ صفحه اول گوگل فتح خواهید کرد.

سئو تصویر که از مهمترین نکاتی است که باید آن را رعایت کنید و همین امر باعث می شود تا سه وبسایت شما رشد کند اما در ادامه نکاتی را برای شما عزیزان خواهیم بود که می توانیم با استفاده از آنها تصاویر خود را بهینه کنید.

بیشتر بخوانید » آموزش ثبت وبلاگ بلاگفا در گوگل سرچ کنسول

زمانی که صفحه ای در وبسایت شما پاک می شود با ارور ۴۰۴ مواجه می شوید که میتوان با استفاده از ریدایرکت آن صفحه را به صفحه دیگر منتقل کنیم یعنی زمانی که کاربربه صفحه ۴۰۴ مراجعه میکند سریعا به صفحه click here مرتبط دیگری منتقل شود.

تاثیر جایگاه در نتایچ گوگل بر نرخ کلیک کاربران (تاثیر سئو بر کسب بازدید) شما می توانید برای کاربران موبایل که صفحه نمایش کوچیک تری در اختیار دارند، تعدادی از گزینه های اساسی را برای فروش، جذب یا توضیح خدمات در دید بالاتری قرار بدهید که آن ها قادر باشند با رضایت بیشتری در سایت شما بمانند و یا آن را بعد از انجام پروسه مدنظر شما ترک کنند!

چرا که در کوساتیشن شما نام کسب و کار و برند خود را در کنار برندهای معتبر دیگر بیاورید و به سایت خود و سایت مقصد لینک دهید این کار باعث می‌شود تا گوگل وب سایت شما را یک برند بشناسد ، و قدرت زیادی را به دامنه خود بدهید.

بسته به این که تعداد کلمات کلیدی و ارزش آن ها چقدر باشد، پروژه های بهینه سازی سایت به دو بخش کلی بزرگ و کوچک تقسیم بندی می شوند.

هر هفته یک عنوان به این لیست اضافه می شود، با من همراه باشید.

 روشی و کاملی در رابطه با سئو ویدیو های یوتیوب وجود ندارد اما شما می‌توانید با اعمال دیسکریپشن و عنوان های جذاب میتوانید ویدیو خود را سئو و بهینه کنیم ، برای همین شما کافیست در تایتل یا همان عنوان خود کلمه کلیدی و در دیسکریپشن یا همان توضیحات ویدیو خود از کلمات استفاده کنید که قصد دارید ویدیو با آن کلمات توسط کاربران نمایش داده شود.

اما به غیر از ۳ مورد فوق، محتوای شما باید مرتبط با عنوان، دقیق و واضح باشد یعنی طوری نوشته نشود که فهم آن برای اغلب کاربران دشوار باشد. برای این منظور سعی کنید:

Report this page